جزییات خبر

به میزبانی منطقه یزد برگزار شد؛

نشست روحانیون و ائمه جماعت واحدهای صنعت نفت استان یزد

(یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸) ۱۰:۳۶

نشست هم اندیشی ائمه جماعت واحدهای صنعت نفت با حضور حجة الاسلام و المسلمین علی علیمحمدی رابط فرهنگی روحانیون صنعت نفت در ستاد شرکت ملی پخش منطقه یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد : عبدالرضا انتظاری ،مدیر منطقه یزد ، ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان دراین نشست، گزارشی از اقدامات این شرکت در ارتباط با اقامه نماز  را ارائه ،که مورد توجه حاضرین قرار گرفت .

 حجة الاسلام و المسلمین علی  علیمحمدی، رابط فرهنگی و امور روحانیون منطقه 2 کشوری ، هدف از تشکیل این جلسه را دیدار با ائمه جماعت واحدهای صنعت نفت استان اعلام و برنامه های در دست اجرا و اقدام را تشریح کرد   

علیمحمدی: به وظایف و مسئولیت روحانیون و ائمه جماعت صنعت نفت اشاره کرد و گفت : باید تلاش کرد تا با پرداختن به امور فرهنگی افراد را به سمت فرامین دین جذب نمود .

پس از آن ائمه جماعات پخش منطقه یزد ، شرکت ملی گاز استان و خطوط لوله و مخابرات  نیز ، نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون  مسائل مرتبط و هرچه باشکوه تر برگزار نمودن نماز جماعت و پرداختن به امور فرهنگی بیان. و حجة الاسلام رادمهر امام جماعت شرکت گاز را بعنوان رابط استان یزد با دفتر منطقه 2کشوری انتخاب و معرفی نمودند.

در پایان این نشست ، رابط فرهنگی منطقه 2کشوری از نمازخانه های ستاد منطقه یزد، انبار نفت و نمازخانه در حال احداث پارکینگ نفتکشها بازدید نمودند.

 

ائمه جماعت

ائمه جماعت

ائمه جماعت

ائمه جماعت
ائمه جماعت ائمه جماعت

 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید