جزییات خبر

دیدار مدیر منطقه یزد با فرمانداران شهرستان بافق و مهریز

(سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۳۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد طی سفر به شهرستانهای بافق ومهریز بصورت جداگانه با فرمانداران شهرستان دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد : در هفته دولت،  گروه معین منطقه به سرپرستی مدیر منطقه از نواحی بافق و مهریز بازدید نمودند.

عبدالرضا انتظاری طی دیدارهای جداگانه با حضور در فرمانداری شهرستان های بافق و مهریز  با فرمانداران این دو شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.

وی  در ملاقات حضوری  با زاد رحمانی فرماندار بافق ضمن ارائه گزارشی از وضعیت سوخت رسانی در 5ماهه  ماه اول سال جاری در سطح استان بویژه در شهرستان بافق ، بر ضرورت همکاری و هماهنگی بیشتر رئیس ناحیه با مقامات شهرستان در حوزه کنترل و نظارت بر توزیع فرآورده های نفتی تاکید نمود .

در ادامه زاد رحمانی  فرماندار بافق  ضمن  گرامیداشت هفته دولت و تسلیت فرا رسیدن ماه محرم  ، از تامین و توزیع به موقع سوخت در سطح شهرستان قدردانی به عمل آورد .

عبدالرضا انتظاری همچنین در سفر به شهرستان مهریز با حضور در دفتر فرماندار مهریز ، ضمن ارائه گزارشی از نحوه تامین و توزیع سوخت در شهرستان مهریز و خاتم اشاره و از همکاری فرمانداری و سایر  دستگاه های نظامی و انتظامی شهرستان در کشف فرآورده های خارج از شبکه توزیع تقدیر و خواستار ادامه فعالیتها گردید .

زارع زاده فرماندار مهریز  ضمن تشکر از تلاش و همکاری همه جانبه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و ناحیه مهریز در تامین و توزیع بموقع سوخت این شهرستان اظهار داشت خوشبختانه  در خصوص تامین سوخت با مشکل خاصی روبرو نبوده وبر ارتقا سطح کمی و کیفی مجاری عرضه در سطح شهرستان تاکید نمود .

فرمانداربافق

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید