جزییات خبر

آمادگی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد برای ارائه سوخت در تعطیلات عید نوروز و سال جدید

(یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۵۹

اعلام آمادگی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد در خصوص سوخترسانی در تعطیلات سال نو

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه : عبدالرضا انتظاری مدیر منطقه از آمادگی این منطقه برای سوخترسانی ایام تعطیلات نوروز در استان خبر داد و گفت : با برنامه ریزی و هماهنگی های صورت گرفته ذخیره سازی مناسب انواع فرآورده های نفتی صورت پذیرفته است.

عبدالرضا انتظاری ضمن تقدیر از عملکرد تمامی روسای واحدها و نواحی منطقه و چرخه تأمین و توزیع سوخت در طول سالجاری در سوخترسانی به موقع و مطلوب در آستانه سال تأکید و افزود ، با توجه به شرایط خاص کشور در مقابله و کنترل بیماری کرونا اطلاعرسانی و تأکیدات لازم با مالکان مجاری عرضه سوخت مایع و سی ان جی برای رعایت هرچه بیشتر دستورالعمل های بهداشتی در این ایام صورت گرفته است.

وی تأمین سوخت مورد نیاز مصرف کنندگان عمده و جزء در تعطیلات نوروز را از اولویت های شرکت مطرح و اظهار کرد با تمهیدات انجام شده سوخت مورد نیاز بخشهای محتلف کشاورزی ، صنایع و حمل و نقل به موقع و بدون وقفه تأمین و توزیع خواهد شد.

مدیر منطقه یزد : تهیه لیست کشیک (واحدهای منطقه ، نواحی ، جایگاهها ، شرکت های حمل و نقل ) ، ذخیره سازی مناسب انواع فرآورده های نفتی ، هماهنگی با مبادی تأمین در خصوص ارسال به موقع و به روز رسانی سیستم های فروش را از جمله اقدامات این شرکت در راستای سوخترسانی در ایام تعطیلات ذکر نمود.

این مقام مسئول با اشاره به وجود منطقه در کریدور شمال و جنوب کشور تصریح کرد تمامی 141 باب جایگاه و فروشندگی های سوخت مایع (بنزین و نفت گاز ) و سی ان جی استان در حال حاضر فعال و در حال ارائه خدمات به مردم شریف استان بوده و با اقدامات و هماهنگی های صورت گرفته این روند در ایام تعطیلات پایان سال و نوروز نیز ادامه خواهد داشت.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید