جزییات خبر

افزایش 13 درصدی سوخترسانی به نیروگاههای استان یزد در سال 99

(دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰) ۱۳:۵۶

با برنامه ریزی و تلاشهای بی وقفه مدیریت تأمین و توزیع منطقه یزد سوخترسانی به نیروگاههای استان در سال 99 به میزان 13درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی منطقه یزد : عبدالرضا انتظاری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد گفت: با برنامه ریزی های دقیق صورت گرفته و تلاش مستمر و پیگیری همکاران محترم در مدیریت تأمین و توزیع ستاد شرکت ملی پخش و منطقه یزد و علیرغم مشکلات و محدودیتهای موجود در سال 99 ، با تحویل بیش از چهارصد و نود و یک میلیون لیتر نفت گاز و با بیش از 13 درصد افزایش نسبت به سال 98 سوخترسانی به نیروگاههای استان به نحو شایسته ای صورت پذیرفت.

وی افزود : هیچکدام از نیروگاههای استان که در زمره مهمترین نیروگاههای کشور بوده و نقش عمده و موثری را در تأمین پایدار برق شبکه سراسری ایفا می نماید دچار کمبود سوخت مایع نشده و سوخترسانی به مهمترین و حساس ترین مصرف کنندگان سوخت مایع کشور به نحو مطلوبی به انجام رسید و این امر موجبات رضایتمندی مدیران محترم تولید نیروی برق استان را به همراه داشته است.

این مقام مسئول در پایان از همت والا ، عزم راسخ ، تلاش و کوشش شبانه روزی و خستگی ناپذیر همه همکاران ساعی و دلسوز منطقه یزد و همیاری و همکاری همه رانندگان ، پیمانکاران و شرکت های حمل و نقل فرآورده های نفتی فعال در این منطقه تشکر و قدردانی نمود.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید