جزییات خبر

برگزاری اولین جلسه هم اندیشی در سالجاری با موضوع نیروگاههای سطح استان در منطقه یزد

(یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۵۷

جلسه هم اندیشی با حضور نمایندگان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد ، شرکت توزیع برق و نیروگاههای سطح استان در سالن جلسات منطقه یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یزد: جلالی سرپرست روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد گفت: جلسه هم اندیشی با حضور نمایندگان و کارشناسان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه یزد ، شرکت توزیع برق و کلیه نیروگاههای سطح استان در سالن اجتماعات منطقه یزد برگزار شد.

جلالی گفت : موضوع جلسه فوق در خصوص نحوه سوخترسانی ، هم اندیشی در خصوص نحوه تامین و ارسال فرآورده به نیروگاهها از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد بوده است. در این جلسه به موضوعاتی از قبیل برگزاری دوره آموزشی کنترل و کیفیت و حراست برای پرسنل نیروگاهها ، بازخوانی آخرین دستورالعمل ها و مقررات جاری شرکت توسط این منطقه و ... اشاره شده است که در این راستا مقرر گردیده فضای آموزشی مناسب جهت برگزاری دوره فوق توسط یکی از نیروگاهها متولی این امر محیا گردد.

این مقام مسئول عنوان نمود: استان یزد دارای پنج نیروگاه سیکل ترکیبی (خورشیدی ، زنبق ، تابان ، شیرکوه و سرو چادرملو) بوده که وظیفه تأمین سوخت و فرآورده ارسالی به آنها برعهده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد می باشد.

جلسه نیروگاهها

 جلسه نیروگاهها

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید