جزییات خبر

برگزاری جلسه شورای فرهنگی و اقامه نماز در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد

(سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰) ۱۰:۴۲

اولین جلسه شورای فرهنگی و اقامه نماز در سالجاری با حضور مدیر ، معاونین و دیگر اعضای این شورا در سالن جلسات منطقه یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد: جلالی سرپرست روابط عمومی منطقه یزد گفت : اولین جلسه شورای فرهنگی و اقامه نماز در سالجاری با حضور مدیر ، معاونین و دیگر اعضای این شورا در سالن جلسات منطقه یزد برگزار شد.

جلالی گفت: بر اساس دستورالعمل های ارسالی از سوی ستاد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و با توجه به تغییرات سمتی و جابه جایی برخی از اعضاء نسبت به سال قبل در منطقه این شورا با ترکیب و اعضای جدید برگزار شد.در ابتدای جلسه سرپرست روابط عمومی منطقه ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک کرامت و ایام در پیش رو و قدردانی از زحمات 10 ساله جناب آقای عباسعلی پورمحمدعلی در زمان تصدی روابط عمومی منطقه به تشریح اقدامات صورت گرفته و اقدامات در دست اقدام تا پایان سال پرداخت.

در ادامه اعضاء حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص فعالیت های فرهنگی در منطقه یزد بیان نمودند و موارد بعنوان مصوبه در صورتجلسه شورا تصویب شد.ضمناً ترکیب جدید اعضای کمیته های اصلی و فرعی با نظر مدیر منطقه ، معاونین و دیگر اعضاء مشخص گردید.

سپس در پایان جلسه عبدالرضا انتظاری مدیر منطقه یزد ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های صورت گرفته در واحد روابط عمومی منطقه مطالبی را در خصوص شرح وظایف شورا و اقامه نماز بیان نمود.

اولین جلسه شورای فرهنگی

اولین جلسه شورای فرهنگی

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید